Covid-19 günlerinde Türkiye’ye bir destek de bizden: Tüm hizmetlerimiz ücretsiz!

Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları


Geleceğin iş imkânı GIG ekonomisi Gigahand’de! Peki, nedir bu GIG ekonomisi?

Kelime anlamıyla GIG “kısa süreli iş” demek. Yani, geleneksel tam zamanlı işlerin aksine sürekli mesaisi olmayan, proje bazlı, kısa süreli veya tek seferlik “mini” işler diyebiliriz. Freelance gibi, ama çok daha fazlası!

Örneğin web tasarım konusunda bilgi sahibisiniz ve boş zamanlarınızda firmaların web sitelerini tasarlamak istiyorsunuz. Bunun için o firmaların tam zamanlı çalışanı olmanıza gerek yok. Bu işi bir GIG hizmet olarak üstlenebilirsiniz. Gigahand’de vereceğiniz bir GIG hizmet veren ilanı ile yeteneklerinizden bahsedebilir, ilanınıza işlerinizin görsellerini ekleyebilirsiniz. Tasarım biter, iş biter!

Tek yapmanız gereken Gigahand’e üye olup GIG Hizmet Verenler’in içindeki Kreatif kategorisinde ilan vermek. Formu doldurup ilan vererek sizden haberdar olmalarını sağlayın.
Veyahut herhangi bir uzmanlığınız olmayabilir ama köpeklerle aranız çok iyi. İşte size harika bir GIG hizmet daha! Çünkü bazı köpek sahipleri, mesaileri yüzünden dostlarını uzun süre gezdiremiyor ve bu konuda yardıma ihtiyaç duyuyor.

Köpek dostlarıyla iyi anlaşan ve onlara göz kulak olacak birinin varlığı çok güzel olurdu! Boş zamanlarınızda köpek gezdirerek hem keyifli vakit geçirebilir, hem de kazanç sağlayabilirsiniz. GIG Hizmet Verenler içindeki Köpek Gezdirme & Bakım kategorisi sizin için.

Ya da… Hobileriniz arasında fotoğrafçılık mı var? Çeşitli etkinliklerde fotoğraf çekerek para kazanmak hoş olmaz mıydı? Ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. GIG Hizmet Verenler içindeki Fotoğraf, Kamera & Drone Çekim kategorisinde ilan vermek.

İşte öğrenciler için harika bir seçenek! GIG ekonomisinde yeteneklerinizi, bilginizi veya boş zamanınızı kullanarak kazanç elde edebilirsiniz. Tecrübe de cabası!