Covid-19 günlerinde Türkiye’ye bir destek de bizden: Tüm hizmetlerimiz ücretsiz!

Gigahand Garantisi


Hizmet almak isteyen binlerce insan bugün çözümü internette arıyor. Haklılar, çünkü dünya internetle daha kolay. Ancak bu durum bazı riskleri de beraberinde getiriyor. Buna karşılık Gigahand, kullanıcılarını kötü sürprizlerden korumayı garanti altına almak istiyor.

Gigahand’de hizmet verenler doğrulama ve onaylama işlemlerinden geçerler. Aynı zamanda hizmet alanlar, hizmet aldıkları kişinin işi hakkında yorum yapabilirler ve bu yorumlar bütün kullanıcılar tarafından görüntülenir.

Örneğin evinizi boyatmak istiyorsunuz ve bununla ilgili bir talep oluşturdunuz. Gigahand’in boya ustaları size teklif verdiğinde, onların onaylanmış, gerçekten işlerinin ehli birer boya ustası olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü size teklif verebilmeleri için boyacı olduklarını Gigahand onay sisteminde kanıtladılar ve onaylandılar. Siz de, teklif veren boya ustasının profiline bakabilir, diğer kullanıcıların onun işi hakkında yaptıkları yorumları okuyabilir, anlaşmadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.

Gigahand garantisi, hizmet verenleri de koruyor. Ev boyama örneğiyle devam edelim… Evini boyatmak isteyen bir hizmet alan talebi ile karşılaştığınızda, teklif sunmadan önce hakkında yapılan yorumları okuyabilir, güvenilirliği ölçebilirsiniz.

Burada herkes Gigahand garantisi altında.