Covid-19 günlerinde Türkiye’ye bir destek de bizden: Tüm hizmetlerimiz ücretsiz!

GigaPrime Nedir?


GigaPrime, bir Gigahand ayrıcalığıdır ve kullanıcıları için güvenilir bir ortam sağlar.

İhtiyacınız olan çözümü internette aradığınızı varsayalım. Mesela mutfağınızı yenilemek istiyorsunuz ve küçük çaplı bir araştırma bile bir sürü seçenek olduğunu gösterdi. Mutfak yenileme ve dekorasyon işlerinde pek çok ilan gördünüz. Birkaçının ilanı cazip geldi. Peki karşınıza çıkan bu hizmet verenler kimler? İşlerinde ehiller mi? İşini anlaştığınız zamanda ve fiyatta teslim edecekler mi? Bu sorulara, sadece ilana bakarak cevap bulmak neredeyse imkânsız. İşte GigaPrime bu soruları sizin için cevaplıyor. Nasıl mı?

Karşınızda referanslı biri olduğunu düşünün. Sizin gibi mutfağını yeniletmiş ve hizmetten memnun kalmış diğer kullanıcıların yorumlarını okuyorsunuz. Böylece o usta hakkında artık bir fikriniz var. Öte yandan profili onaylanmış, bilgileri doğrulanmış bir usta olduğunu da biliyorsunuz. Artık güvenle seçim yapabilirsiniz.

İşte GigaPrime size bu güveni sağlayan harika bir aracı! Çünkü GigaPrime ilanlar gerçek, referanslı, güvenilir ve Gigahand garantili bir kullanıcıya aittir. Böylece bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden birkaç dokunuşla ihtiyacınız olan çözüme güvenle ulaşırsınız.


Hizmet Verenler İçin GigaPrime

GigaPrime garantisi altında hizmet vermek mi istiyorsunuz? Öyleyse yapmanız gereken çok basit! Önce ilgili kategoride ilan verin, sonra da sizden istenen bilgileri tarafımıza gönderin.

Unutmayın: Gigahand’de onlarca kategoride yüzlerce hizmet veren var. Öne çıkmak ve tercih edilmek için ihtiyacınız olan reklamı, size ancak müşterileriniz sağlar. Bu yüzden güven vermeli, olumlu yorumlar almalısınız ki hizmet arayanlar sizi seçsin.

GigaPrime sizin güvenilirliğinizi garantileyen harika bir aracıdır!