Covid-19 günlerinde Türkiye’ye bir destek de bizden: Tüm hizmetlerimiz ücretsiz!

Gigahand Gizlilik Politikası


Gigahand, ücretsiz bir uygulama olarak Labmob tarafından oluşturulmuştur. Bu uygulama hiçbir ücret ödemeden Labmob tarafından sağlanmaktadır ve olduğu gibi kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Detaylar için lütfen Gigahand Kullanım Koşullarına bakın. Bu sayfa, uygulamayı kullanacak olan üyelerimizin kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve işlenmesiyle ilgili politikalarımız hakkında bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Uygulamamızı kullanmayı seçerseniz, bu politikaya ilişkin bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Bilgi Toplama ve Kullanma

Uygulama, ürünleri çalıştırmak, geliştirmek ve kişiselleştirmek için sadece anonim kullanım bilgileri toplar. Uygulama, toplanan kullanım verilerini herhangi bir üçüncü kişisel bilgiyle eşleştirmez.

Konum Verileri

Bu politikada açıklanan diğer bilgilere ek olarak, mobil SDK’lar, yani Yazılım Geliştirme Kiti gibi yöntemler aracılığıyla konum bilgilerini toplayabilir ve paylaşabiliriz. Bu konum bilgileri tek başına kullanılabilir, toplanabilir veya mobil tanımlayıcılarla (IDFA’lar ve Android kimlikleri gibi) birleştirilebilir ve reklamcılık, ilişkilendirme (örn. reklam performansını ölçme) analizi ve araştırması ile ilgili amaçlar için üçüncü taraflarla paylaşılabilir. Cihazınızdaki ayarları değiştirerek konum verilerinizin toplanmasına ilişkin onayınızı kaldırabilirsiniz (bunun sonucunda bazı hizmetler işlevselliği kaybedebilir). Cihaz ayarlarınızı değiştirerek ilgi alanına dayalı, kişiselleştirilmiş reklamların kapsamı dışında kalmayı seçebilirsiniz. Bu ayarı bir cihazda kullanmayı tercih ettiğinizde, reklam verenler ilgi alanlarınızı belirlemek veya belirlenmiş ilgi alanlarınıza göre hedeflenen cihaza reklam sunmak için o cihazdan toplanan uygulama içi bilgileri kullanmayacaktır.

Gigahand için konum nasıl kapatılır?

iOS: https://support.apple.com/tr-tr/HT207092
Android: https://support.google.com/accounts/answer/6179507?hl=tr

Servis Sağlayıcılar

    Aşağıdaki gerekliliklerden dolayı üçüncü taraf şirketleri ve kişileri istihdam edebiliriz:
  • Uygulamamızı kolaylaştırmak için,
  • Kendi adımıza uygulama geliştirmek için,
  • Uygulama ile ilgili hizmetleri gerçekleştirmek için veya
  • Uygulamanın kullanıcı analizinin yapılması için.
Biz, bu üçüncü kişi ya da kurumların da kişisel bilgilerinize erişimi olacağına dair sizi bilgilendirmek istiyoruz. Çünkü onlar, bizim adımıza kendilerine verilen görevleri yerine getirmektedirler. Ancak, bilgileri başka bir amaçla ifşa etmemek veya kullanmamakla yükümlüdürler.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizi paylaşma konusundaki güveninize değer veriyoruz, bu nedenle ticari olarak kabul edilebilir korunma yollarını kullanmaya çalışıyoruz. Ancak, internet üzerinden hiçbir aktarım veya elektronik depolama yönteminin % 100 güvenli olmadığını ve mutlak güvenliği garanti edemeyeceğimizi unutmayın.

Diğer Uygulamalara veya Sitelere Bağlantılar

Bu uygulama, diğer uygulamalara veya web sitelere bağlantı içerebilir. Bu bağlantılara tıklarsanız, ilgili uygulamaya veya web sitesine yönlendirilirsiniz. Bu harici uygulamaları veya siteleri bizim yönetmediğimizi unutmayın. Bu nedenle, bu uygulamaların veya web sitelerin gizlilik politikalarını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Üçüncü taraf uygulamaların, web sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Değişiklikleri veya yeni gizlilik politikasını bu sayfada yayımlayarak bildireceğiz. Bu değişiklikler, bu sayfada yayımlandıktan hemen sonra geçerlilik kazanır.

Bize Ulaşın

Gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Gigahand, Labmob’un tescilli ticari markasıdır.